DZIEŃ DZIECKA 1.06.2019 09.05.2019 15:19

Wstęp bezpłatny

Zapraszamy wszystkich chętnych 1 czerwca 2019 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 do odwiedzenia Akademickiego Ośrodka Jeździeckiego przy ul. Junackiej 21-25, Szczecin Osów

W ramach obchodów Dnia Dziecka zaplanowaliśmy z partnerami wiele atrakcji m.in. gry i zabawy z harcerzami, pokazy hipoterapii, grę terenową (wspólnie z IPN), oprowadzanki na koniach, pokaz skoków przez przeszkody, zwiedzanie stajni, karmienie koni. Dodatkowo od 9.30 do 10.30 oraz od 13.30 będzie można zobaczyć policję konną w umundurowaniu, a od 13.30 do 15.30 wóz bojowy straży pożarnej.

Partnerzy wydarzenia z Grupy Polmotor przygotowali ofertę samochodów , które będzie można obejrzeć, zajrzeć i dotknąć.

Przychodnia Rehabilitacji Weterynaryjnej VETICO zaprosi odwiedzających z psami na konsultacje, a Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie będzie miało przygotowane stoisko na które będzie mnożna przynieść karmę dla zwierząt oraz kupić gadżety. Oprócz tego pokaz taneczny przygotowała szkoła Mdance Marcel Miczałowski.

Przez cały czas trwania imprezy harcerze przygotowali szereg atrakcji, gier i zabaw z nagrodami.